Uudiste arhiiv

Meistriklassid kevadel ja sügisel: loovteraapilised tehnikad ja kriisinõustamine

8. juunil ja 12. oktoobril meistriklassi kahelt spetsialistilt. Koolitused on üles ehitatud maksimaalselt praktiliselt, et oleks võimalik kohe juhendajalt juurde küsida ja teadmisi kiirelt praktikasse rakendada. Teoreetiliste üldteadmiste taustal proovitakse läbi erinevaid teemast tulenevaid tehnikaid, analüüsitakse seniseid kogemusi. 
Meistriklassid toimuvad vähemalt 15 huvilise olemasolul, samas on kohtade arv piiratud Mahena klassitoa suurusega, mis tagab ka maksimaalse kaasatuse igale osalejale.

Информация на русском языке ниже.

R, 8. juunil koolitused-meistriklassid "LOOVTERAAPILISTE tehnikate kasutamine nõustamisel" (4+4 ak/h). Juhendab Natalya Shastina.

Sihtrühm: teemaga kokkupuutuvad spetsialistid. Huviline saab valida, kas osaleb ühel või mõlemal koolitusel:

  • kell 10-13.15 “Kineetilise liiva kasutamine individuaalses ja paarinõustamises” (registreerimine lõpetatud)
  • kell 14-17.15 “Metafoorkaardite kasutamine identiteedikriisi ja suhteprobleemi korral” (registreerimine lõpetatud)

Koolitused toimuvad vene keeles tõlkega eesti keelde.
Hind: ´a 45,00 EUR, korraga mõlema meistriklassi eest tasudes 80,00 EUR.
Piisava huvi korral kinnitatakse registreerumisaja lõpus koolituste toimumine, avaldatakse lisainfo Mahena veebis ja FB lehel ning registreerunutele saadetakse välja arved.

Eelregistreerumine: SIIN

R, 12. oktoobril koolitused-meistriklassid "Esmatasandi KRIISINÕUSTAMINE haridusasutuses” (4+4 ak/h). Juhendab Tiina Naarits-Linn.

Sihtrühm: teemaga kokkupuutuv haridusasutuste personal ja KOV ametnikud. Huviline saab valida, kas osaleb ühel või mõlemal koolitusel:

  • kell 10-13 “Kriisijuhtumi esimesed 72 tundi: psühhosotsiaalsed aspektid tegevuste koordineerimisel, võrgustikutöö käivitamisel, traagilise teate edastamisel, abivajaduse varajasel märkamisel, psühholoogilise esmaabi andmisel, põrkuvate osapooltega suhtlemisel”
  • kell 14-17 “Esmase kriisinõustamise põhiaspektid: individuaalselt ja rühmas - millal üks ja millal teine ning millal põrkuvad osapooled kaasta ühisvestlusesse, akuutselt ja viivitusega, nõustajate koostööl, soovituste fookuse seadmisel - juhtkonnale, pedagoogidele, lapsevanematele, lastele”

Koolitused toimuvad eesti keeles (huvi ja vajaduse korral eraldi päeval vene keeles).
Hind: ´a 45,00 EUR, korraga mõlema meistriklassi eest tasudes 80,00 EUR.
Piisava huvi korral kinnitatakse registreerumisaja lõpus koolituste toimumine, avaldatakse lisainfo Mahena veebis ja FB lehel ning registreerunutele saadetakse välja arved.

Eelregistreerumine meistriklassidesse: SIIN

NB! Meistriklassides osalemine ei eelda varasemat kriisivaldkonna täienduskoolitust, kuid selle omamine teeb osaluse sisulisemaks. Lähtutakse praktilistest juhtumitest ja tegelikust vajadusest argielus. KUI ON HUVI LÄBIDA KRIISIKÄITUMISE BAASKURSUS, siis Mahenal on valmisolek seda korraldada kahe sessioonina 28.-29. sept ja 26.-27. okt. Huvist teatada kuni mai lõpuni See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teemasid saab lugeda SIIT

Tähelepanu! Kui on huvi osaleda 2019. aastal rahvusvahelisel kriisinõustamise koolitusel (eestikeelne tõlge tagatud), eriti nendel, kes on baaskoolituse läbinud, siis andke huvist teada samal kontaktil. Kokku 4 mitmepäevast sessiooni (loengud, töötoad, praktikad, keskuste külastused) ja vahepeal individuaalne õppimine, kogu maht aasta jooksul toimuval koolitusel on 605 tundi. Koolituse ettevalmistus toimub seoses MSÜ spetsialistide huviga saada (taas) põhjalikum enesetäiendus.

_________________________________________________________

Метафора

Предварительная регистрация: ЗДЕСЬ (registreerimine lõpetatud)

8 июня, в пятницу, запланированo мастер-класс "Метафора", 
который проводит психолог Наталья Шастина (на русском языке с эстонским переводом).

Время проведения семинара: 
14-17.15 «Использование метафорических карт в консультировании при проблемах кризиса идентичности и проблемах во взаимоотношениях».

Цена: € 45,00.

Дополнительная информация: https://www.facebook.com/events/196652164445808/

Palume võimalusel oma meililistides või võimalikele huvilistele infot jagada.
Kiireim Mahena uudisinfo sotsiaalmeedia kaudu: www.facebook.com/mahena.keskus