Uudiste arhiiv

Oleme tänulikud, kui aitad leida väikese nõustamistoa

Alates 1. oktoobrist saab Mahenal olema uus ja väiksem paik, mille ristivanemaks võid olla, kui Sinu toel uue koha leiame:). OLEME OTSIMAS TALLINNA KESKLINNA PIIRKONNAS (või selle läheduses) ühte väikest nõustamistuba väikese ülalpidamiskuluga. Oleme tänulikud vihjete eest, mis selleni viivad (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Kõik pea 17 tegevusaastat on meie koduks olnud hubased ruumid Tallina Tatari tänava katusekorrusel. Ruume saades polnud seal vett, vaheseina, valgusteid, …, aga Tiina sees oli palju inspiratsiooni ja tahet. Kõik vajalik sai ise ehitatud. Need seinad on kuulnud ja näinud lugusid, milles on olnud kirjeldamatu valu, aga ka hellalt puudutav hoidmine. Hingepurustusi kogenud inimesed on saanud kogeda edasiminekut olukordades, kus see on tundunud võimatu. Kriisinõustamise spetsialistidele on olnud pelgupaik õpingutel ja mõttetalgutel.
Oleme südamest tänulikud kõigi nende 17 aasta eest, kuid oleme otsustanud Tatari tänava nõustamis- ja koolitustoa uksed endi selja taga sulgeda ning alates 1. oktoobrist 2022 Mahena keskust enam sealt ei leia.
Nii nagu kogu maailm, oleme ka meie mõjutatud energiakriisist ja kommunaalkulude väga suur tõus möödunud talvel on pannud meid vastu astuma muutustele.
Oma tööd teeme edasi, et minna “koos kriisidest läbi”, see tähendab Mahena spetsialistidelt akadeemistel teadmistel ja praktilisel kogemusel põhinevat professionaalset abi ka kõige kriitilisemates olukordades, see tähendab oskuspõhiseid koolitusi ja nõustamisi.
Kriisiolukordades reageerime ikka kohapeale ja järelnõustamisteks ning koolitusteks saab olema uus koht.

Aitäh teile kõigile, kes olete olnud Tatari tänava loo osaks ja kes veel pole, siis septembrikuu jooksul on MAHENA KAMINATOAS VÕIMALIK OSALEDA VIIMASEL TOSINAL SEMINARIL. Lisainfo SIIN

Suurema teadlikkuse toel KOOS KRIISIDEST LÄBI!
Mahena teavitused saab esimeste seas kätte, kui jälgid FB sõnumeid: 
https://www.facebook.com/mahena.keskus