Uudiste arhiiv

Terviseseminar koos lõunasöögiga

Laupäeval, 9. aprillil kell 13-16 seminar teemal "Isetervendaja käepärased vahendid emotsionaalse raskusega toimetulekuks", mida juhib Mahena kriisinõustaja Tiina Naarits-Linn (blogitutvustus on SIIN). Seminar toimub Remedyway seminarisarjas, kus on esinenud erinevad tervislikke eluviise toetavad spetsialistid, kes kõik on kirjutanud enda juhitud teemal ka artikli, mis ilmuvad juba 2016. aasta suve eel ilmavalgust nägevas Virgo Mihkelsoo uues käsiraamatus "Isetervendamine: kunst ja praktika".

RemedywaySeminaripileti saab osta SIIN
Seminar toimub hotell Euroopa konverentsikeskuses (Paadi 5, Tallinn) ja koosneb kahest osast - loeng-arutelust ja tervislikust lõunasöögist, hind kokku 11.- eurot. Lisaks on kohapeal võimalus osta Remedyway loodustooteid soodushinnaga. 

Tiina Naarits-Linn: "Kriisiolukordades ja nõustamisel on algusest peale selge, et heade teadmistega kogenud spetsialist suudab märgatavalt leevendust pakkuda, kuid on siiski vaid ajutine teekaaslane. Tema roll on aidata mõista toimuvat ja võimalusi olukorda muuta. Häiritud elukvaliteedi taastamine ja varasemaga võrreldes paremaks muutmine eeldab inimese soovi ennast ise aidata. Vahel on selle soovini jõudmine kõige suurem katsumus, kuid toetavate lähedaste olemasolul ja pädeva spetsialisti toel jõutakse eneseabistamise juurde. Oluline on teadmine, et negatiivsete emotsioonide nõiaringi saab (aidata) lõhkuda. See on võimalus igaühe jaoks ja ülesanne igale nõustajale."