Uudiste arhiiv

Koolitus: Lüscheri test - praktiline töövahend praktikutele

Õpitakse testi rakendamise võimalusi ja piiranguid ning tööd manuaaliga. Eesmärk on anda spetsialistidele täiendav tööriist, mis toetab nõustamistööd, eriti laste või psüühikahäirega inimestega vestlluse arendamisel. Tegemist on I astme koolitusega, mis võimaldab osaleda süvakäsitlusega õppes (II astme koolitusel).

Koolitusaeg: kahel reedel, 23. septembril kell 10-13.30 (4 ak/h) ja 25. novembril kell 10-15 (6 ak/h) Mahena Keskuses Tallinnas.

Sihtrühm: praktiseerivad kõrgharidusega nõustajad (eelistatud on MSÜ liikmed), kes soovivad õppida kasutama Lüscheri värvitesti. Info MSÜ-ga liitumisest on SIIN

Koolitustasu: 70€/in. Koolitusel osalejad saavad tõendi kokku mahus 16 ak/h, millest auditoorset tööd on 10 ak/h ning 6 ak/h on kahe koolituspäeva vahel praktiline iseseisev töö. 

Koolitus on jaotatud kaheks osaks, mis toimub kahe-kuulise vahega kokku kahel koolituspäeval: Esimeses osas tehakse ise test läbi, antakse lühidalt teoreetiline ülevaade projektiivtestide kasutamisest fookusega Lüscheri testile ja värvide kasutamisvõimalusest nõustamistöös. Osalejad saavad personaalse Lüscheri testi manuaali paberkandjal, mille alusel toimub testi praktilise kasutamise õpetus, selgitatakse peamisi kitsaskohtasid testi kasutamisel ning testi kasutamise eetikat. Teises osas toimub iseseisva töö analüüs, küsimustele vastamine ning jätkukoolitus testi praktiliseks rakendamiseks, Lüsceri testi teise astme koolituse info. Koolituse lõpus hinnatakse omandatud teadmisi, mis on tõendi saamise aluseks.

Koolitust viib läbi MSÜ liige, pikaajalise töökogemusega praktik ja sotsiaalteaduste magister, kes on Lüscheri testi lastehaigla psühholoogi praktikas kasutanud 16 aasta jooksul.

Registreerumiseks saata kiri e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kus anda teada, kes tasub arve eest (eraisiku puhul ees- ja perekonnanimi ning asutuse puhul täielik nimetus).


„Elu on kaunis oma kõigis värvides, isegi tumedates – ka need on põhjusega olemas.“

/Chris Martin/

 Varvustest