Uudiste arhiiv

MSÜ alustab: Tai chi ja nõustamiskaardid

Mahenas juba 12. augustil tai chi näidistreening ja nõustamiskaardite praktilisest kasutamisest. Kõik MSÜ senised liikmed lähedalt ja kaugelt, olete oodatud! Nagu ka uued huvilised, kui MSÜ põhimõtted sobivad.

Traditsiooniliselt kohtume kord kuus kell 18-20. Augustis, Mahena sünnipäevakuu kohtumisel on põnevust tavapärasest ehk enam, sest suuremaid teemasid on ühe asemel kaks. Kõik MSÜ-d lõpetame ühise teejoomise ja infovahetusega, vajadusel ka juhtumiaruteluga. Kohtumised on MSÜ liikmeks astunutele tasuta. Peamiseks eesmärgiks on pakkuda praktikult praktikule tuge, kui töö sisuks on muuhulgas inimestele psühhosotsiaalse toe pakkumine. Tegemist klubilise rühmasupervisiooni-enesetäiendusega.

MSÜ üldised teemad 2016. aasta sügis-talvel 

R, 12. august

Metafoorilised nõustamiskaartid nõustaja kotis - miks ja millised? (juhib Kairi K.)
Soovijad saavad koos läbi teha t
ai chi näidistreeningu, vajalikud on mugavad riided (juhib Natalya S.); lisainfo pdfTaichi.pdf

R, 9. september

Koosolekute eesmärgipärane juhtimine (otsustus- või arutelukoosolek) ja arutlusel maailmakohviku meetodi kasutamine (juhibTiina N-L.)

R, 14. oktoober

Sotsiaaltoetused (rahalised ja mitterahalised) riigilt ja KOV-ilt - mis, millal, kellele, kui palju, kliendile vajalik esmainfo (juhib Merle R.)

R, 11. november

Vähenenud töövõime korral töövõime hindamisest eksperdist praktiku kogemuspõhjal, kliendile vajalik esmainfo (juhib Tiina M.)

R, 9. detsember

Aasta õppetunnid erialapraksises ja aasta lugemiselamus; plaanid uueks aastaks (iga osaleja panustab)