Kontakt

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus MAHENA, MTÜ (lühend: MTÜ Mahena)

Registrikood: 80226882; EHIS ID: 14752 

Postiaadress: MTÜ Mahena, Tatari 12, Tallinn 10116
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: 5663 3115, E-R kell 9-10

(kui telefoni teel kohe ühendust ei saa, jätke sõnum või helistage uuesti,
varasema kokkuleppeta enamasti Mahena spetsialistid vastamata kõnedele tagasikõnesid ei tee)

Koolitus- ja personalitöö spetsialist: MARIA NAARITS, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Venekeelsete koolituste koordinaator: JELENA POLJAKOVASee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Arendusjuht:
HENNO LINN, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Projektijuht: REET KUKK, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Juhatuse liige: TIINA NAARITS-LINN, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

* Mahena ruumid asuvad hoone katusekorrusele ehitatud 3. korrusel, kuhu pääseb ainult mööda treppi, majas lifti ei ole.
* Partnerluslepingu vastaval kokkuleppel on tagatud ööpäevane kontakt.
* E-kirjadele vastatakse enamasti 3 päeva jooksul või vastavalt võimalusele. 
* Kriisijuhtumitel partnerlepingu olemasolul sündmuskohale sõit esimesel võimalusel, enamasti kuni 4 h jooksul. Telefonikonsultatsioon on partneritele eriolukorras tagatud koheselt. Mittepartnerluse korral sõltub reageerimine spetsialistide ajalistest võimalustest.