Maria-Helena Mettis

Pädevus: psühholoogiline nõustaja (eeskätt väikelaste vanemad), sotsiaalpedagoog-nõustaja, kriisinõustaja 
Töökeel: eesti, inglise
Nõustamisviis: online
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

Maria 2

 

Maria-Helena on kogenud nõustaja, kes keskendub inimese terviklikule toimetulekule, pöörates suurt tähelepanu lapsevanema võimalustele oma lapse arengut toetada alates sünnist läbi erinevate arengukriisi etappide ja ka traumaatilistes kriisides. Lisaks juhib Maria-Helena Mahena koolitustega seonduvat ja kriisitöödele reageerimist.

Maria-Helena on sündinud Tartus ja kasvanud Tallinnas, ta on abielus ja kahe lapse ema. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis semiootika ja kultuuriteooria eriala ning psühholoogia kõrvaleriala, sh õppinud Hollandi Groningeni Ülikoolis grupidünaamikat ja kliinilist psühholoogiat. Tallinna Ülikoolis läbinud organisatsioonikäitumise eriala (MA, lõputöö vajab kaitsmist). Talle on omistatud sotsiaalpedagoogi kutse (6. tase, tähtajatu) koos juhtimise lisakompetentsiga. 

Alates 2008. aastast on Maria-Helena õppinud Tiina Naarits-Linna kriisi-, suhtlemis- ja kasvatusvaldkonna kursustel ning osalenud Mahena akuutsetel kriisitöödel. Maria-Helena on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Inimesena on Maria-Helena otsekohene, argumenteeritud ja eri vaatenurki arvesse võtvat dialoogi pooldav, hindab huumorit. Teda iseloomustab vastutustundlikkus, korrektsus, kiire tegutsemine, aga ka lojaalsus ning perekonna ja tervisliku eluviisi väärtustamine.

Maria-Helena juhtmõte elus: "Hullumeelsuse definitsioon on teha sama asja ikka ja jälle, kuid oodata teistsuguseid tulemusi." /Albert Einstein/

Viimati redigeeritud: sept 2022