Inna Narro-Taimsaare

Pädevus: kliiniline psühholoog (kutsetunnistus nr 138219), kriisinõustaja
Töökeel: eesti, vene
Nõustamisviis: vahetu Tallinnas
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

InnaInna on suure kogemusega kliiniline psühholoog. Aastaid on ta töötanud onkoloogia patsientide ja nende peredega, samuti inimestega, kes vajavad toetust hirmude, ärevuse, depressiooni ja leinaga toimetulekul juhtudel, samuti on Innal pikaajaline kogemus noortega töös, sh tegeleb ta noorte transseksuaalsest tulenevate küsimustega. Innal on pädevus viia läbi isiksusuuringuid.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Innal koostöökogemus alates 2011. aastast, mil ta osales esmakordselt Tiina Naarits-Linna kriisikoolitusel, millele järgnes tihe koostöö ja ka Mahena 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsiooni tõstmise kursuse lõpetamine. Inna on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Inna on sündinud Narvas, koolipõlves elanud Tartumaal ja Rakveres. Lõpetanud Akadeemias Nord psühholoogia eriala ja Tartu Ülikoolis kliinilise psühholoogia eriala (MA). Omab kliinilise psühholoogi kutset (tase 7, kuni 04.10.2025). On õppinud erialase enesetäienduse raames ka käitumis-kognitiivset teraapiat ja leinanõustamist.

Inimesena on Inna otsekohene, elujaatav, loominguline ja huumoriga oma mõtteid vürtsitav kaaslane, kes vabal ajal naudib laulmist kitarrimängu saatel. Innal on ilmunud alates 2019. aastast mitu raamatut: “Müeoloomipatsiendi teejuht”, “Kui aega on jäänud vähe”, “Kingin su aastatele elu”. 

Inna juhtmõte elus: "Inimesed ei vaja mitte haletsust ega kaastunnet, vaid mõistmist ja arusaamist." /I. Narro/

Viimati redigeeritud: sept 2022