Katrin Liiv

Pädevus: kriisinõustaja
Töökeel: eesti, vene, inglise
Peamised tegevuspiirkonnad: Harjumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Tallinn
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus


Katrin LjpgKatrin on kogenud nõustaja, eeskätt haridus- ja sotsiaalvaldkonnas, sh haridusliku erivajaduse ja erihoolduse valdkondades. Oma tagasihoidliku, tervikut vaatleva ja detaile analüüsiva lähenemisega suudab Katrin pingeolukordades kiirelt aidata luua selgemat ja tasakaalukamat ülevaadet toimunust ja võimalikest lahendusteedest.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga alustas Katrin koostööd 2019. aastal. Ta on osalenud mitmetel Tiina Naarits-Linna täienduskoolitustel ning täiendab ennast mahukal spetsialistide kvalifikatsiooni tõstmise kursusel Kriisinõustamise oskusõpe (2022-2023). Katrin on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Katrin on lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö eriala (MA). Ta on ennast regulaarselt täiendanud erialastel, sh kriisinõustamise-, trauma- ja psühholoogiavaldkonna koolitustel. Samuti on Katrin lõpetanud Tartumaa Põllutöökoolis väikeettevõtte juht-konsultandi eriala ning Järvamaa Kutsehariduskeskuses kogemusnõustaja ja hobumajanduse erialad. Katrin on Eesti Ratsaspordi Liidu kestvusratsutamise manager ja Araabia hobuste pidaja. 

Inimesena on Katrin sihikindel ja pühendunud, koostööd ja kokkuleppeid väärtustav.
Juhtmõte elus: Alati on olemas väljapääs, vahel võtab selle leidmine lihtsalt rohkem aega.

Viimati redigeeritud: jaan 2023