Kirsti Talu

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja; leinanõustaja, psühholoogiline nõustaja, superviisor (töönõustaja)
Töökeel: eesti, vene, soome
Nõustamisviis: nii veebis kui ka vahetult (Pärnus ja Tallinnas)
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

KirstiKirsti on kogenud nõustaja, kes leiab tasakaalupunkti ka kõige keerukamates olukordades ning aitab luua kokkuleppeid ka seal, kus see esmapilgul näib võimatuna. Superviisorina toetavad Kirstit mitte üksnes teadmised, vaid ka kogemuste suurepärane analüüsimisoskus. Kriisi- ja leinanõustajana on Kirsti suure kogemusega ning teinud nii personaalset kui ka traumajärgset pere- ja grupitööd. Lisaks on Kirsti kogemusnõustaja, toetades suitsiidi kaudu lähedase kaotanuid ja elu mõtte taasleidmisega raskustes olevaid noori.

Kirsti on on Eesti Kriisinõustamise Ühingu juhatuse liige (alates 2022). Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Kirstil koostöökogemus alates 2009. aastast. Ta on osalenud paljudel Tiina Naarits-Linna täienduskoolitustel, sh lõpetanud Mahena kriisinõustamise 2022.-2023. aasta oskusõppe kursuse, spetsialiseerumisega operatiivsele kriisisekkumisele. Kirsti on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Kirsti on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala (MA tase) ning Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse eriala (MA). Kirstile on omistatud sotsiaalpedgoogi kutse (7. tase) koos juhtimise ja sotsiaalpedagoogide koolitaja lisapädevustega ning ta on Eesti Sotsiaalpedagoogide Ühenduse liige. Kirsti on lõpetanud koolijuhi ja kogemusnõustaja pädevuskoolitused (viimases keskendunud suitsiidi kaudu lähedase kaotanud inimeste ja elumõtte kaotanud noorte toetamisele). Samuti on lõpetanud praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria mooduli Moreno Keskuses, kus jätkab õppimist superviisori ja coachi ning psühhodraama rakendaja kursusel. 

Inimesena on Kirsti suurepärane loovisiksus, kelles on üheaegselt konkreetsus ja leebus ning tähelepanelik kohalolemine. Ta on hea kuulaja ja pooltoonide kuulja, kes hindab inimeste unikaalsust olla just selline nagu igaüks ise seda soovib.

Juhtmõte elus: "Elu ei ole keeruline. Meie oleme keerulised. Elu on lihtne ja lihtsad asjad on õiged."  /Oscar Wilde/

Viimati redigeeritud: okt 2023