Ave-Gail Kaskla-Kuprys

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja
Töökeel: eesti, inglise
Esmane piirkond: Tallinn-Harjumaa, Tartu-Tartumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

Ave Gail 2Ave-Gail on kogenud tööpsühholoog ja Mahena kriisinõustajate meeskonnas hinnatud partner. Ta on Töö- ja organisatsioonipsühholoogide Liidu ETOP asutajaliige (2019). Igapäevases töös tegeleb Ave-Gail töökeskkonna parandamise ja töökohal vaimse tervise hoidmise küsimustega, sh töösuhete vägivalla või selle kahtluse juhtumitega. 

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga teeb Ave-Gail koostööd alates 2019. aastast ning on alustanud kriisinõustamistega. Ta osaleb Tiina Naarits-Linna juhendatud 2-aastasel kriisinõustamise kvalifikatsioonitõstmise koolitusel (2019-2020). 

Ave-Gail on sündinud Tartus, on abielus ja ühe täisealise lapse ema. Ave-Gailil on magistrikraad omandatud Tallinna Tehnikaülikoolis töö- ja organisatsioonipsühholoogia erialal. Tartu Ülikoolis on ta lõpetanud psühholoogia eriala (BA) ning selle raames õppinud ka Varssavis (Poola). Ta on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (varem Tartu Meditsiinikool) velsker-laborandi eriala, Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis ärikorralduse kutseõppe ja ärijuhtimise erialad (BA tase).

Ave-Gail on tähelepanelik ja huumorit armastav inimene, kes eelkõige näeb positiivset ja toetab kaaslasi, ta on avatud uuendustele ja lahenduste otsimisele. Juhtmõte elus: "Inimloomusele on omane mõelda targalt ja käituda rumalalt." /Anatole France, Nobeli kirjandusauhinna laureaat/

Viimati redigeeritud: sept 2022