Velli Ehasalu

Velli Ehasalu

Pädevus ja rakendus Mahenas: kriisinõustaja (operatiivse reageerimispädevusega); töönõustaja (superviisor); psühholoogiline nõustaja
Töökeel: eesti
Esmane piirkond: Rakvere, Lääne-Virumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

Velli
Velli on kogenud, tasakaalukas ja tähelepanelikult hooliv professionaalne nõustaja. Mahenas eeskätt kriisinõustaja ja superviisor (psühhosotsiaalse valdkonna ja jõustruktuuride inimestele). Velli tööalast kompetentsust toetab suur erialase uudisteabe läbitöötamise võimekus ja kogemus töötada väga erinevate klientidega, sh äärmusliku riskikäitumise ja lähisuhte vägivallaga seotud inimestega.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Vellil koostöökogemus alates 2008. aastast. Ta on osalenud paljudel Tiina Naarits-Linna täienduskoolitustel, sh kriisinõustamise koolitustel ning täiendab ennast mahukal spetsialistide kvalifikatsiooni tõstmise kursusel Kriisinõustamise oskusõpe (2022-2023). Velli on Eesti Kriisinõustamise Ühenduse juhatuse liige (alates 2022) ja Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Velli on lõpetanud Tallinna Ülikooli organisatsioonikäitumise eriala (MA), Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli sotsiaaltöö eriala ja Eesti Pereteraapia Kooli perekonna psühhoteraapia eriala. Ta on Eesti Pereteraapia Ühingu liige. Velli on ennast regulaarselt erialaselt täiendanud, sh trauma-, leina-, loovteraapiliste sekkumise koolitustel. Ta on riiklik perelepitaja ja juhtinud perevägivalla katkestamise programmis rühmatöid. Praegu täiendab Velli ennast International Supervision and Coaching Institute´is ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe) standardile vastava superviisori ja coachi koolitusel (2022-2025).

Velli on inimesena huumorit armastav, kokkuleppeid austav, positiivset meeleolu jagav kaaslane. 
Juhtmõte elus: Kõigel, mis inimesega toimub, on loogiline selgitus. Mõnikord me pole piisavalt kuulanud, et seda mõista.

Viimati redigeeritud: jaan 2023