Kontakt

KRIISINÕUSTAMISE JA ENESELEIDMISE KESKUS MAHENA MTÜ

POSTIAADRESS
Tatari 12, Tallinn 10116

E-POST
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
(nii nõustamise kui ka koolitusinfo)

TELEFON
Tel: 5663 3115 (E-N kell 8.00-9.00 ja kõnetunni ajal kokkulepitud aegadel)

REGISTRIKOOD: 80226882
EHIS ID: 14752

_______________________________________
TAGASISIDE TEENUSELE
(koolitus; nõustamine)
Tagasisidet palume anda SIIN

_______________________________________
Vastutavad isikud
Tiina Naarits-Linn, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Maria-Helena MettisSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõustajad
vt lingilt Nõustajad

____________________________________

* Mahena ruumid asuvad hoone katusekorrusele ehitatud 3. korrusel, kuhu pääseb ainult mööda treppi, majas lifti ei ole. Liikumisraskuse korral on vaja arutada, kas on võimalusi ühekordseks alternatiivseks kohtumiskohaks.
* Helistada võib igal ajal, kuid enamasti on kontakti lihtsam saada näidatud ajal. Kui telefoni teel kohe ühendust ei saa, jätke sõnum või helistage uuesti, varasema kokkuleppeta enamasti  tagasikõnesid ei tehta.
* Partnerluslepingu vastaval kokkuleppel on tagatud ööpäevane kontakt esimesel võimalusel, sh tagasikõnedega.
* E-kirjadele vastatakse vastavalt võimalusele, enamasti 3 päeva, harvem kuni nädala jooksul. Kiiretel juhtudel suhelge üldtelefonil.
* Kriisijuhtumitel partnerlepingu olemasolul reageerimine esimesel võimalusel, enamasti kuni 4 h jooksul. Telefonikonsultatsioon on partneritele eriolukorras tagatud koheselt. Mittepartnerluse korral sõltub reageerimine spetsialistide ajalistest võimalustest.
* Краткая информация на русском языке: pdfЗДЕСЬ

Uudiskiri

Anneta

Oluline