Kontakt

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus MAHENA, MTÜ (lühend: MTÜ Mahena)

Registrikood: 80226882; EHIS ID: 14752
Mahena kodupank on LHV, konto nr: EE627700771003435273, LHV Pank

Краткая информация на русском языке: pdfЗДЕСЬ

NÕUSTAMISELE registreerimine ja nõustamisinfo
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
* Korduvkohtumise aja annab enamasti nõustaja.

KOOLITUSINFO ja sisekoolituste tellimine
E-post (EST, ENG, RUS): See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

TELEFONIINFO
Tel: 5663 3115 (E-K kell 8.30-9.30)

POSTIAADRESS
MTÜ Mahena, Tatari 12, Tallinn 10116

_______________________________________
Vastutav isik
Tiina Naarits-Linn, juhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõustajad
vt lingilt Nõustajad

_____________________________________________

* Mahena ruumid asuvad hoone katusekorrusele ehitatud 3. korrusel, kuhu pääseb ainult mööda treppi, majas lifti ei ole. Liikumisraskuse korral on vaja arutada, kas on võimalusi ühekordseks alternatiivseks kohtumiskohaks.
* Helistada võib igal ajal, kuid enamasti on kontakti lihtsam saada näidatud ajal. Kui telefoni teel kohe ühendust ei saa, jätke sõnum või helistage uuesti, varasema kokkuleppeta enamasti  tagasikõnesid ei tehta.
* Partnerluslepingu vastaval kokkuleppel on tagatud ööpäevane kontakt esimesel võimalusel, sh tagasikõnedega.
* E-kirjadele vastatakse vastavalt võimalusele, enamasti 3 päeva, harvem kuni nädala jooksul. Kiiretel juhtudel suhelge üldtelefonil.
* Kriisijuhtumitel partnerlepingu olemasolul reageerimine esimesel võimalusel, enamasti kuni 4 h jooksul. Telefonikonsultatsioon on partneritele eriolukorras tagatud koheselt. Mittepartnerluse korral sõltub reageerimine spetsialistide ajalistest võimalustest.

Uudiskiri

Anneta

Oluline