Siim Schvede

Pädevus: psühholoogiline nõustaja; operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja
Töökeel: eesti
Nõustamisviis: peamiselt veebis
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

                                               

SiimSiim on kogenud psühholoogiline nõustaja ning kriisinõustajana omab kogemust nii üksikisiku toetamisel kui ka traumajärgsel rühmatööl. Töötanud mitmed aastad ka koolipsühholoogina. Paralleelselt töötab Siim spordivaldkonnas - sõudmistreerenerina (5. kutsetase). Mõlemas valdkonnas hindab ta koostöösse panustamist ja kokkulepetest kinnipidamist.

Siim on Eesti Kriisinõustamise Ühingu liige. Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Siimul koostöökogemus alates 2020. aastast. Ta on lõpetanud Tiina Naarits-Linna juhendatud Mahena kriisinõustamise 2022.-2023. aasta oskusõppe kursuse, spetsialiseerumisega operatiivsele kriisisekkumisele. Siim on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Siim on sündinud ja kasvanud Pärnus. Omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal ning jätkab samas magistriõpinguid. Ta on läbinud taastava õiguse konfliktivahendaja väljaõppe ja täiskasvanute koolitaja baaskoolituse, täiendanud ennast paljudel psühholoogia valdkonna kursustel. Nende seas psühhodiagnostika koolis, leinanõustamise tehnikad, vägivallaohvri abistamine, lahenduskeskne lühiteraapia. 

Inimesena on Siim osavõtlik, kiire, tähelepanelik, põhjalik, sõbralik. Ta hindab huumorit ning teoreetilisi teadmisi praktilise tegevuse edu pandina.

Juhtmõte elus: Iga inimene on unikaalne ning igal inimesel on õigus rääkida oma lugu, ilma et seda arvustataks.

Viimati redigeeritud: okt 2023