Anne Muinaste

Pädevus ja rakendus Mahenas: psühholoogiline nõustaja
Töökeel: eesti
Esmane piirkond: Tallinn
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

AnneAnne on kogenud psühholoogiline nõustaja ja igapäevaselt töötab koolipsühholoogina. Oma töös rakendab ta ka perekonna psühhoterapia teadmisi, olles pereterapeut. Anne toetab oma töös vajaduspõhiselt kliente nägema süsteemset tervikut ise oma murede lahendamiseks, olgu siis peresuhetes või personaalse soovi korral ennast mõista ja aidata. Lastega töös kasutab Anne ka kunstiteraapilisi tehnikaid.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Annel koostöökogemus alates 2007. aastast, ta on läbinud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise koolitusi ning on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Anne on lõpetanud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis metallehistöö eriala ning Tartu Ülikoolis psühholoogia (koolipsühholoogia) eriala. Lõpetanud perekonna psühhoteraapia väljaõppe, kuulub Eesti Pereteraapia Ühingusse. On läbinud ka kognitiiv- käitumisteraapia põhiväljaõppe.

Anne on inimesena toetav ja tähelepanelik, erialases töös põhjalik.

Anne juhtmõte elus: “Inimesele ei saa midagi õpetada, kuid teda saab aidata õpitav endas üles leida.”
/Galileo Galilei/

 Viimati redigeeritud: jaan 2023