Uudiste arhiiv

Elada on vaja, mis ka ei juhtuks / ЧТО БЫ НИ СЛУЧИЛОСЬБ НУЖНО ЖИТЬ

Laul on kuuldav fotole kõpsates.   Песня слышится, нажав на фотографию.

Elada "Kuidas edasi elada?"  seda küsimust esitab inimene vähemalt korra oma elus. Järjest rohkem on põhjust nõnda küsida  sõjad, katastroofid, terroriaktid, õnnetused toovad endaga kaasa häda ja kannatusi. 
Igal aastal pööratakse oktoobrikuus Maailma Tervishoiuorganisatsiooni eestvedamisel suuremat tähelepanu vaimsele tervisele. 2016. aastal oli fookus laste ja noorte kriisiabil.
"Kuidas elada edasi?" – sellele küsimusele otsis vastuseid ka Vene helilooja Igor Matvijenko, kes kirjutas laulu "Elada", mille esmaesitlus toimus vaimse tervise kuu lõpus, 29. oktoobril 2016. Salvestusel töötas 35 muusikut, sh 28 lauljat, kes tuletavad meelde, et mis ka ei juhtuks, on vaja edasi elada ja uskuda homsesse.

«Как жить дальше?» этот вопрос хотя бы раз в жизни задает себе каждый человек. В последнее время причин задавать его все больше войны, катастрофы, теракты, несчастные случаи влекут за собой беды и несчастья. В поисках ответа на этот вопрос композитор Игорь Матвиенко написал песню «Жить». В записи приняли участие 35 музыкантов включая 28 артистов, которые хотят напомнить каждому: что бы ни случилось, нужно жить и верить в завтрашний день.