Uudiste arhiiv

Taoistlikud praktikad / Даосские практики

UUS INFO kõikidele huvilistele: Hiina meister teeb 20. mail avatud loengu.

Registreerumine: SIIN
Infoleht EST (eesti keeles): TRADITSIOONILINETRADITSIOONILINEYANG SHENG — HIINATERVENDAV MEETOD
Infoleht RU (vene keeles): «Традиция Яншэн — оздоровительныеметоды Китая»

Taoistlike praktikate treening

Mahena keskuse kaminaruumis (Tatari 12 Tallinnas) toimuvad treeningud algajatele alates 22.02.2018 igal neljapäeval kell 18-19.30. Õpitakse harjutusi ja nende taustaks olevat filosoofiat. Rühma suurus on piiratud ruumi suurusega, kiiremad registreerujad saavad koha. Samas on suure soovi korral ka hiljem liituda, sest ikka mõni koht vabaneb.

Treeningute alustamiseks ei eeldata varasemat treeningkogemust, vaid soovi iseennast paremini tunda ja järjepidevust harjutamisel. Treeningud sobivad igas vanuses meestele ja naistele (soovitavalt alates 25a), kellel ei ole suuri takistusi füüsilisel tegevusel.

Infoleht (NB! algne registreerimisvorm ei ole enam aktiivne, huvi korral kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.): 
pdfTaoistlikud_praktikad_EST_2018.pdf 
pdfДаосские_практики_RU_2018.pdf

Juhendaja: NATALYA SHASHTINA. Ta on enam kui kümneaastase praktiseerimise jooksul tõusnud tasemele, mis võimaldab tema Hiina õpetajal teda tunnustada taoistlike praktikate õpetajana. Natalya on õppinud ja korduvalt Hiinas praktiseerinud meister Li Guncheni juures. Eestis on Natalya taoistlikku õpetust jaganud viimased viis aastat. Tema väga toetav tähelepanu igale õpilasele ja füüsiliste harjutuste toime selgitamine on saanud tunnustust osalejatelt.  Treeningud toimuvad vene keeles tõlkega eesti keelde. 

Registreerumine: 10,00 eur on ühekordne registreerumistasu, kuutasu on 20,00 eur (nelja nädala eest). Huvi korral saata e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Alustatakse esmatasandi praktikatega

  • Kompleks lihtsamaid harjutusi, mis võimaldavad puhastada keha energiasüsteemi, toetada ja arendada oma eluenergiat.
  • Need harjutused võimaldavad inimesel olla tervem, saavutada tegelikust nooruslikum välimus jam ja mis peamine, saavutada füüsilise, vaimse ja hingelise tasandi harmoonia.
  • Taoistid võrdlevad inimese elu õlilambiga. Kui lambis on õli küllaldaselt, siis lamp põleb hästi ja pikalt. Inimese ülesanne on õli oma elulampi juurde valada, et kindlustada endale terve keha ja selge mõtlemine ning lubada endale seeläbi pikk ja rahuldust pakkuv elu, mille käigus jõuda oma võimete potentsiaali avastamise ja realiseerimiseni.
  • Praktikate süsteem aitab “valada õli juurde oma elu õlilampi”, st regulaarselt ja õigesti tehtavaid kehalisi harjutusi koos õige hingamise ja meelte lõdvestamisega (mõtetest vabastamisega).

Lisaboonus: Aktiivsetele osalejatele avaneb maikuus võimalus osaleda esmakordselt Hiinast Eestisse tuleva Li Guncheni taoistlike praktikate meistritreeningul, mida ta viib läbi kahele kuni 20-liikmelisele rühmale.

Tao Ploomioied

Kiireim Mahena uudisinfo sotsiaalmeedia kaudu: www.facebook.com/mahena.keskus