Uudiste arhiiv

2 kineetilise liiva oskusõppe päeva: esimene ja teine tase

Veel on kohti K, 16.03.2022 grupis. R, 11.03 grupp on komplekteeritud.
Alustasime teise taseme oskusõppe ettevalmistusega, kui selgus, et on huvi veel ka esimese taseme vastu, vaata seda altpoolt. Teise taseme kineetilise liiva oskusõppe üks grupp täitus kiirelt, teisele on veel kohti. On tõesti suurepärane omandada oskusi meistri juhendusel. See oskusõpe on neile, kes on kineetilise liiva ja plassoteraapia olemusega juba tutvust teinud. Õpet juhib loovteraapiaid kasutav plassoteraapia maaletooja Eestis, psühholoog ja kriisinõustaja Natalija Saština, kes jagab oma teadmisi ja kogemusi 6-tunnisel päeval. Õpe toimub vene keeles kohese eestikeelse järeltõlkega.
Fookuses on suhteprobleemid ja plassoteraapia tehnikad, mis kineetilise liiva toel aitavad tegeleda suhete korrigeerimisega, olgu siis partnerite vahel kodus või tööl või laps-vanem või ka õpetaja-õpilane suhetes. Räägitakse, mida tähendab dagaz-meetod ja kuidas liiva toel esitada lahendustele suunavaid küsimusi ning rakendada palssoteraapia logaritmi. Lisaks meenutatakse lihtsaid stressi maandavaid liivatehnikaid, mida iga spetsialist saab kasutada eneseabiks ja mida saab õpetada kliendile.

Maht ja koht: 6 ak/h, Tallinnas Mahena keskuse klassitoas, Tatari 12, kell 10-15.
Tasu: 110,00 eur, täiendavaid makse ei lisandu.
Koolitustasu tagastatakse ainult juhul, kui korraldaja otsusel jääb koolitus ära. Kui koolituse eest tasunu ei saa mistahes põhjusel osaleda, on tal võimalik ennast asendada teise huvilise suunamisega koolitusele, tagasimakset ei tehta.
Registreerumise ja koolituse tasu info: SIIN
Sihtrühm: Ainult need spetsialistid, kes on osalenud Natalija Šastina mistahes kineetilise liiva õppel Mahenas ja soovivad oma praktilist kogemust analüüsida ning uusi võtteid omandada.

_______________________________________________________________________________________

ESMATASANDI KINEETILISE LIIVA OSKUSÕPE teemal "Kineetiline liiv - abimees lapsega suhtlemisel": 

P, 6. märtsil 2022  - on veel vabu kohti
E, 7. märtsil 2022 - grupp on komplekteeritud

Registreerumine SIIN

Esmatasandi kineetilise liiva õppe kaudu saab omandada imetabaseid uudse liiva, alles 2013. aasatal leiutatud kineetilise liiva, kasutamisvõimalusi. Kogenud praktik, psühholoog Natalija Saština jagab oma teadmisi ja oskusi sellest, kuidas plassoteraapilised tehnikad kineetilise liiva kasutamisel aitavad lapsel ennast kergemalt arusaadavaks teha, ka neil teemadel, mis niisama rääkimiseks on rasked. Samuti vaadatakse kineetilise liiva kasutamist ilma ühegi teadaoleva probleemi korral - loovuse toetamise instrumendina. Seeläbi saab osaleja oskuse, kuidas lapsele õpetada võimalusterohke ja turvaline tegevus oma ärevuse või ka igavusega ise tegelemiseks.
Kasutatakse koolitaja liiva, osalised saavad praktiliselt harjutusi proovida.

Maht: 4 ak/h, koolitus toimub ainult vahetult, ilma hübriidülekande võimaluseta;
kell 10-13.30 (koolituse käigus tehakse üks 30 min liikumise-joogi-suhtlemise paus, ajaliselt on koolitus kell 10-11.30 ja 12-13.30).

Koht: Tallinnas Mahena keskuses, Tatari 12.
Tõend: väljastatakse kõigile, kes registreerumisel avaldavad soovi.
Tasu: 74,00 eur, täiendavaid makse ei lisandu.
Koolitustasu tagastatakse ainult juhul, kui korraldaja otsusel jääb koolitus ära. Kui koolituse eest tasunu ei saa mistahes põhjusel osaleda, on tal võimalik ennast asendada teise huvilise suunamisega koolitusele, tagasimakset ei tehta.
Sihtrühm: lapsevanemad, eelkooli- ja algkooli õpetajad, lastekaitsespetsialistid, lastega töötavad nõustajad (sh kriisinõustajad, psühholoogid, sotsiaalpedagoogid, logopeedid, eripedagoogid).

Täpsustused nii esimese kui ka teise taseme õppe jaoks:
* töökorraldus ei võimalda kaasa võtta lapsi ega lemmikloomi, arvestatud on ainult koolituskinnituse saanud täiskasvanutega;
* koolitusruum asub katusekorrusel, millele pääseb ligi ainult treppi mööda, lifti majas ei ole;
* osalejal on vajalikud isiklikud vahendid märkmete tegemiseks;
* mistahes häälsalvestused ei ole lubatud, iseenda tööde pildistamisne seevastu on soovitatav;
* kasutatakse koolitaja liiva, osalised saavad praktiliselt harjutusi proovida.

Meeldiva kohtumiseni!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!
Lugemist leiab ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus