Uudiste arhiiv

ABISTAJA AB - kriisinõustaja soovitused, arvestades üldist sõjahirmu ja sõjapiirkonnast saabunute olukorda

Laupäeval, 5. märtsil 2022 kell 14-15 kutsub Mahena kuulama kõigile avatud ja TASUTA teabetundi, mis on vaadatav Mahena facebookis: www.facebook.com/mahena.keskus.

ÜLEKANNE SALVESTATAKSE, kuid otse vaatamiseks palume, et registreerute SIIN

Räägib Mahena juhataja, kriisinõustaja Tiina Naarits-Linn, kes on enam kui 20 aastat töötanud kriisinõustajana, kes kuulus Eesti Välisministeeriumi lähetusel UNICEF Georgia meeskonda, kui 2008. aastal toimus Venemaa relvastatud rünnak Gruusiale, kus jagas oma kriistöö teadmisi suurimale abiressursile - pedagoogidele (esmase kriisinõustamise teadmise sai enam kui 2000 pedagoogi, kes töötasid edasi laste ja peredega) ning tegi veel mitmed aastad Gruusia mittetulundusühingutega koostööd sõjast tingitud emotsionaalsete järelmõjude vähendamise nimel. Mahena meeskond pani toona lapsevanemate ja pedagoogide jaoks kokku esmase toetuse soovitused, mille trükkis Eesti Haridus- ja Teadusministeerium (gruusia ja vene keeles).
T. Naarits-Linn on Tallinna Ülikoolis juba aastaid mittekorraline õppejõud, õpetades kriisinõustamist. Professionaalina vaatleb ta avatud veebikohtumisel abistajale olulist teavet laiemalt, kui vaid kogemusele tuginedes.

Soovime kõigile rahulikku meelt ja hoolivat suhtumist!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!

kriisibänner veeb final