Uudiste arhiiv

Traumajärgne lahenduskeskne nõustamine - töötuba praktikutele

Neljapäeval, 26. oktoobril 2023 on inimesi nõustamise kaudu toetavatel praktikutel võimalik osaleda Tiina Naarits-Linna 2-tunnises õhtuses töötoas, mille fookuses on traumajärgne lahenduskeskne nõustamine, selle võimalused ja piirangud ning nn alati töötavad küsimused. Osalust piirab väike rühm.

Töötoa ajaline maht: 2 h, kell 17-19.
Asukoht: Viimsi Raamatukogu suur saal, Randvere tee 9, Haabneeme, Harjumaa (Rimi kauplusega sama hoone).

Koolitustõend: ei väljastata, kuna maht on alla 4 ak/h.
Materjal: puudub, kohapeal osaleja enda koostatud personaalne konspekt isiklikesse vahenditese. Salvestamine ei ole lubatud.

Tasu: ühele inimesele 45,00 eur, täiendavaid makse ei lisandu.
Koha tagab arve tähtajaline tasumine. Tasu tagastatakse ainult juhul, kui korraldaja otsusel jääb töötuba ära. Kui koolituse eest tasunu ei saa mistahes põhjusel osaleda, on tal võimalik ennast asendada sihtrühma teise huvilisega, tehes ümberregistreerimise vähemalt 5 päeva enne töötuba, tagasimakset ei tehta.

Sihtrühm: oma professionaalses töös nõustamist kasutavad spetsialistid, kes on läbinud või vahetult on läbimas Kriisinõustamise AB koolitust (8-14 in).

Õppemeetodid: miniloeng, praktiliste oskuste harjutamine, grupianalüüs.

Koolitaja: Tiina Naarits-Linn, tutvustus SIIN.

REGISTREERUMINE: link on ühine samal päeval algava Kriisinõustamise AB lingiga ja võimalik on registreeruda vaid töötuppa, vt SIIN

Koos kriisisdest läbi! Meeldiva kohtumiseni!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!
Lugemist leiab ka FB-stwww.facebook.com/mahena.keskus