Meil kõigil võib elus ette tulla olukordasid, kus kogeme hingelist segadust või suuri kannatusi ja ometi elu jätkub, ka valu tekitanud paratamatuste korral. Seetõttu võime vajada sõltumatut toetust ja arutlusvõimalust, et osata aidata iseennast või elurõõmu kaotanud lähedast inimest.
Iga inimene väärib tuleviku-usku ja uut võimalust!

Tiina Naarits-Linn
kriisinõustaja, Mahena keskuse juhataja

Viimased uudised

 • Uudise asenduspilt

  Mahena uuenduste sügis

  Esmaspäev, 19.09.2022

  Sügis 2022 on Mahena jaoks mitme uuendusega sügis. Meil on hea meel, et korrastub nii vorm kui ka sisu. Mitmed head mõtted kogusime kokku augustis KOV esindajetele toimunud kohtumiselt ja septembrikuu tosinalt seminarilt. Siiski viimane seminar on veel ootel ja selle osas oleme põnevil ainuüksi seepärast, et Mahena jaoks on esmakordne viia läbi avalik seminar teemal "Kadunud isik ja sellega seonduv vajalik teadmine". Muud suuremad uuendused on järgmised:

  Loe edasi...
 • Uudise asenduspilt

  Oleme tänulikud, kui aitad leida väikese nõustamistoa

  Esmaspäev, 18.07.2022

  Alates 1. oktoobrist saab Mahenal olema uus ja väiksem paik, mille ristivanemaks võid olla, kui Sinu toel uue koha leiame:). OLEME OTSIMAS TALLINNA KESKLINNA PIIRKONNAS (või selle läheduses) ühte väikest nõustamistuba väikese ülalpidamiskuluga. Oleme tänulikud vihjete eest, mis selleni viivad (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

  Loe edasi...
 • Uudise asenduspilt

  31. augustil infokohtumine KOV esindajatele

  Laupäev, 16.07.2022

  Teemal: "Psühhosotsiaalne kriisisekkumine KOV sotsiaalteenusena ja koostööst Mahenaga” räägib Tiina Naarits-Linn, Mahena juht, kriisinõustamises kogenud spetsialist ja õppejõud. Infokohtumine on ajendatud rohketest küsimustest ja hetkel Eestis väga erineva kvaliteediga kriisisekkumise pakkujatest. Jagame ligi 20-aastast kogemust, arvestades tänaseid võimalusi.

  Loe edasi...
Palun sisesta oma kasutajakonto e-posti aadress. Sulle saadetakse kontrollkood. Pärast kontrollkoodi saamist saad sa oma kasutajakontole uue parooli valida.