Uudiste arhiiv

Õhtuseminar “Vähihaige inimese ja tema lähedase heaolu tagamaad”

Psühholoog INNA NARRO tutvustab 2. veebruaril oma Tartu Ülikoolis 2017. aastal kaitstud uurimust vähihaiguse üle elanud patsientide ja vähihaigete heaolu teemal. Esitatakse ka seni avaldamata andmeid, mis teadustöösse ei mahtunud.

Seminar toimub Mahenas reedel, 02.02.2018 kell 18-19.30 Tatari 12, Tallinn.

Kliinilise psühholoogia uurimusele lisaks kuuleb praktilisi kogemusi, kuna esineja igapäevatööks on patsientide psühholoogiline hindamine ja toetamine Hiiu haigla onkoloogiaosakonnas (PERH palliatiivravi). Juttu tuleb ka laste ja täiskasvanute toetamise erisusest vähihaiguse korral. Samuti annab psühholoog ülevaate oma kaastööst kevadel ilmuvas patsiendi käsiraamatus “Müeloomipatsiendi teejuht”.

Osalustasu on 10.- eurot, MSÜ liikmetele tasuta. Registreerumine on vajalik kõikidel, vabade kohtade täitumisel registreerimine lõpetatakse. Piirangu seab Mahena kaminaklassi suurus.

Registreerumine e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (märkida osaleja nimi ja kui ei ole MSÜ liige, siis ka arve tasuja nimi).

Oodatud on kõik huvilised, nii vähihaigetega kokkupuutuvad inimesed kui ka vähki põdevad või sellest tervenenud inimesed, kes soovivad kuulda teaduspõhist lähenemist praktikult, mõistmaks vähihaigete ja nende lähedaste heaoluga seonduvaid tagamaid.

Inna Narro kaitstud magistritöö leiab Mahena Infolaeka Tervise rubriigist: www.mahena.org.

Kiireim viis olla kursis Mahena uudistega, on liituda
sotsiaalmeedia lehega www.facebook.com/mahena.keskus
või veebi avalehel Mahena uudiskirjaga!