Uudiste arhiiv

KOGEMUSKONVERENTS 2020 toimub 21. oktoobril - olete oodatud!

Konverents "Kriisinõustamine koolinoore traumakogemuse korral" toimub Tallinnas hotell Europa konverentsikeskuses.

Konverentsi moderaator on MÄRT TREIER, oma loo muusikata ja muusikaga esitab laulja ALEN VEZIKO. Kokku esineb 16 EKSPERTI.
Konverentsi programmi leiab SIIT Olulise lisainfo, sh väga soodsa ööbimisvõimaluse ööl enne ja pärast konverentsi leiab konverentsilingilt KONVERENTS 2020, millel parempoolses menüüribas on viis alalinki.

Sihtrühm:
Oodatud on kõik huvilised, eeskätt laste ja noortega töötavad spetsialistid ja ametnikud – haridusjuhid ja õpetajad, KOV juhid ja lastekaitsespetsialistid, treenerid ja huvijuhid, psühholoogid ja sotsiaalpedagoogid, ohvriabispetsialistid ja politseiametnikud, tervishoiutöötajad ja psühhoterapeudid, kriisinõustajad ja hingehoidjad, õpilasnõustajad ja tugiisikud ning muidugi lapsevanemad.

Konverents toimub igal juhul, eelistatult Tallinnas hotellis Europa. Vastavalt tegelikule olukorrale viiakse vajadusel konverents digisaali,
mil osalejad saavad digitaalse ligipääsu oma meilile ja konverentsipaketi postipakina. Päev jäädvustatakse joonistusena, millest foto saadetakse osalejate e-postidele. 

Küsimuste korral pöörduge palun: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leidke meid ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus/
Kasutame teemaviidet: 
#mahenakonverents
Täname, kui jagate sihtrühmale infot konverentsi toimumisest!
KOHTUMISENI KONVERENTSIL! 

mahena traumakriis konverents fb cover 820x360px 01