Eva Näf

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja; Mahenas ka superviisor
Töökeel: eesti, inglise
Esmane piirkond: Tallinn-Harjumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

EvaEva on kogenud spetsialist inimeste toetamisel, nii füüsilise kui ka vaimse tervise toevajaduse korral. Kriisinõustajana omab ta kogemust töötada erinevas vanuses lastega, sh nii lasteaia- kui koolilaste ja ka enneaegsete beebide ja nende vanematega. Eva on ka kriisiabi kogemus- ja imetamisnõustaja, sünni- ja kaotuse doula, superviisor ja coach (ANSE ja NBBE standardid), psühhodraama rakendaja, mänguterapeut. Aastaid on Eva ennast panustanud meditsiinis, olles õena töötanud lastehaiglas ja kiirabis ning õpetades ka ise õdesid ja viies läbi esmaabikoolitusi. Eva panustab oma vaba aega erinevatesse inimeste heaolu toetavatesse organisatsioonidesse, sh on ta tegev Punase Risti liikmena. 

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Eval koostöökogemus alates 2018. aastast. Ta on lõpetanud Tiina Naarits-Linna juhendatud 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsiooni tõstmise koolituse ja mitmeid väiksemaid kursusi. Eva on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Eva on sündinud ja kasvanud Tallinnas ning elanud ka pikalt Eestist eemal. Ta on kahe lapse ema. Lõpetanud Eesti Põllumajandusülikoolis maastikuarhitektuuri eriala (MA tase) ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe põhiõppe (rakenduskõrghariduse cum laude). Ta on mitme teadusartikli kaasautor. Täiendavalt on Eva omandanud väljaõpped valdkondades, milles end rakendab, alates doulast kuni superviisori ja mänguterapeudini. Lisaks on Eva läbinud suures mahus erinevaid psühholoogia, kriisi- ja traumakoolitusi.

Inimesena on Eva rõõmsameelne, osavõtlik, hea kuulaja, hästi pinget taluv, koostöövalmis. Ta on ka suurepärane kunstnik ja fotograaf ning sõnakunsti meister. Eval on kaks juhtmõtet elus: "Me kõik oleme omal moel natuke katki, et valgus saaks meie sisse paista." ja inglise keeles "When things don´t go right, go left." 

Viimati redigeeritud: sept 2022