Liisi Truumets

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja
Töökeel: eesti
Esmane piirkond: Haapsalu-Läänemaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

LiisiLiisi on kogenud kriisinõustaja ja töötanud mh Sotsiaalkindlustusameti kriisitööspetsialistina ning kogukondliku psühhosotsiaalse kriisitoe spetsialistina. Liisi tööelu on suures osas olnud seotud noorte ja nende muredele koos lahenduste otsimisega, ta on korraldanud üldhariduskooli noorsootööd ja hariduslikust erivajadusest tuleneavt tuge, ta korraldab noortele talulaagreid.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Liisil koostöökogemus alates 2018. aastast. Ta on Tiina Naarits-Linna juhendamisel edukalt läbinud nõustamisaine Tallinna Ülikoolis ning suurepäraselt lõpetanud 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsiooni tõstmise kursuse, mille raames läbis ka erakorralise psühhosotsiaalse kriisiabi koolituse Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Liisi on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Liisi on sündinud Saaremaal, kasvanud Tallinnas, elab Läänemaal. Ta on abielus, kolme lapse ema. Omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhi erialal, jätkab õpinguid Tallinna Ülikooli magistriõppes organisatsioonikäitumise erialal. Liisi on läbinud taastava õiguse konfliktivahendaja väljaõppe, täiendanud ennast erinevatel kursustel, sh psühholoogias, ennastkahjustava ja suitsidaalse käitumise, ka trauma ja leinaga toimetuleku teemadel. Olulisel kohal Liisi elus ja ka tööelus on loomad, sh on ta oma neljajalgse kaaslasega omanud ka rahvusvahelist teraapiakoeratiimi litsentsi. 

Liisit iseloomustab sõbralikkus ning oskus kuulata ja kuulda ka pooltoone, leida kontakt nii inimese kui ka loomaga. Juhtmõte elus: "Need, kellel on põhjus elada, need taluvad peaaegu kõike." 
/Viktor E. Frankl, Austria neuroloog, psühhoteraapias logoteraapia suuna rajaja/   

Viimati redigeeritud: sept 2022