Uudiste arhiiv

Ootame psühholooge kandideerima Mahenaga koostööd tegema

Tere tulemast meie meeskonda! Vajame psühholoogi, kelle peamiseks tööks on psühholoogilised nõustamised eeskätt ärevuse ja kohanemise teemadega seonduvalt, aga ka depressiivsuse, ennastkahjustava käitumise, identiteediraskuste ja pere teiste liikmetega suhtlemise keerukuse korral. Väga suur on vajadus suurendada Tallinnas vastuvõtuaegasid, samas teeme koostööd ka teiste piirkondade psühholoogidega, mistõttu ootame kõikide maakondade kolleege, kellele meiega koostöö pakub huvi. TÄNAME juba endast märku andjaid ja on tore, et mitu läbirääkimist on edukalt käimas. Täname juba Siimu, kelle liitumine Mahenaga on suureks rõõmuks kogu meie meeskonnale! Kuna tööd on jätkub, siis kuulutus ei aegu seni, kuni suure bänneri veebi avalehelt eemaldame - siis on vajaduse ja pakkumise tasakaal saavutatud.

Kõik Mahenaga otseselt koostööd tegevad ja ühekordselt kriisitöid tegevad spetsialistid kuuluvad Mahena Spetsialistide Ümarlauda, milles infovahetus on tihe ning kohtumised enamasti kord kuus. Teiste seas kuulub ümarlauda psühholooge, psühhoterapeute, psühholoogilisi nõustajaid, sotsiaalpedagooge, sotsiaaltöötajaid, meedikuid ja veel mitme eriala esindajaid, keda ühendab: igapäevaselt töö inimestega ja oma teadmiste ning oskuste panustamine inimeste heaks, kriisinõustamise pädevus ning Mahena eetilistest põhimõtetest lähtumine. Mahena keskuses nõustavad süsteemselt ja igakuiselt ainult osad meist, suurem osa töötab tavapäraselt oma erialal Eesti erinevates paikades ja on valmis vajaduspõhiseks koostööks, eeskätt kriisisekkumise korral oma elupiirkonnas, aga vajadusel ja võimalusel ka üle Eesti. 

Mahena tegemistes on alati olnud esikohal kriisinõustamine ja eeskätt akuutne kriisitöö traumaatilise intsidendi järel ehk juhtunu järel vahetu psühhosotsiaalse toe tagamine ning seejärel valdavalt 3-4 nädala jooksul nõustamine. Meil ootus, et meiega liituv psühholoog on huvitatud enese täiendamisest kriisinõustamises, kui tal seda oskusteavet veel ei ole, et oleks mõistmine kriisitöö osas ja vajadusel võimalus koostööks. Samas oled meile oluline ka siis, kui ütled, et akuutses olukorras reageerimine ei ole Sinu jaoks, kuid järelnõustamisega soovid panustada ning sujuva töö ülevõtmise tagamiseks soovid ennast täiendada kriisikäitumise erisuste tundmaõppimisel.

Oled oodatud kandideerima, kui meie kutse kõnetab! Palun kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mahena töökuulutus a4 1

Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!
Lugemist leiab ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus